| วัสดุ | Q345 |
|---|---|
| ความหนา | 5 มม |
| ความสูง | 10ม |
| การเชื่อม | AWS D1.1 |
| พื้นผิวการรักษา | การชุบสังกะสีแบบจุ่มร้อน |
| Height | from 20m to 50m |
|---|---|
| Suit for | airport, seaport, plaza, stadium, square, highway, street way |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Item Name | 40m High Mast Pole |
|---|---|
| Accessories | 300kg rasing system |
| Load light weight | 15kg |
| Top surface | head frame type |
| Surface Finished | Powder Coating |
| สไตล์ | การชุบสังกะสี |
|---|---|
| การรักษาพื้นผิว | จุ่มร้อนชุบสังกะสี |
| ความหนา | 1 มม. ถึง 30 มม |
| การออกแบบเสา | เทียบกับแผ่นดินไหวเกรด 8 |
| ความกระตือรือร้นของ dimenstion | - 2% |
| Item Name | 45M High Mast Pole |
|---|---|
| Accessories | 300kg rasing system |
| Light Weight | 15kg Each Light |
| Top surface | head frame type |
| Surface Finished | Powder Coating |
| Item Name | 70m High Mast Pole |
|---|---|
| Headframe | circular lantern panel |
| Section Thickness | 4mm,6mm,8mm or custom design |
| Top surface | head frame type |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Item Name | 35M HDG 400W HPS High Mast Pole Tower Octagonal Shape with Metal Hallide Lighting |
|---|---|
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Height | 20m to 50m |
| Type | Ladder or Lifting system |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Item Name | 20M High Mast Pole |
|---|---|
| Section | Three sections |
| Section Thickness | 4mm,6mm,8mm or custom design |
| Light Arrangement | Round |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Item Name | 30M High Mast Pole |
|---|---|
| Pole Shape | Multisided |
| Light Quantity | 24 lights |
| Light Arrangement | Square |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| พิมพ์ | เสาตรง เสาดึง เสาหมุน |
|---|---|
| สไตล์ | ชุบสังกะสี |
| ความเร็วลม | 160km/h, 30m/s |
| Torlance ของมิติ | +- 2% |
| เหมาะสำหรับ | จำหน่ายไฟฟ้า |