| Product Name | High Mast Tower |
|---|---|
| Application | Parking Lot Lighting |
| Torlance of dimenstion | +-0.02 |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 36 mm |
| ชื่อสินค้า | เสาเหล็กชุบสังกะสี |
|---|---|
| แหล่งจ่ายไฟ | พลังงานแสงอาทิตย์ / AC |
| มาตรฐานการเชื่อม | AWS D 1.1 |
| วัสดุ | Q345 |
| สลักเกลียว | ปรับแต่งได้ |
| Product Name | Galvanized Steel Poles |
|---|---|
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q345 |
| Lift time | 15 years |
| Corrosion | anti-corrosion |
| Product Name | 40m powder coated square High Mast Pole including all lamps for lighting |
|---|---|
| Style | galvanized |
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Height | from 20m to 50m |
| Light extension | up to 30000 ㎡ |
| Product Name | 15m powder coated High Mast Pole with fixed ladder for park lighting |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Height | from 20m to 50m |
| Light extension | up to 30000 ㎡ |
| วัสดุ | Ivory Coast 200dan 650dan 1,000dan เสาเหล็กแบบดั้งเดิมสำหรับการส่ง |
|---|---|
| ความเร็วลม | 35m / s |
| ต้นกำเนิดของสถานที่ | อี้ซิง |
| มาตรฐานการชุบสังกะสี | ASTM A123 |
| การเชื่อมโลหะ | AWS D1.1 |
| Material | Q345, Q235 |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Torlance of dimension | +-2% |
| Lift time | 50 years |
| Warranty | 15 years |
| Height | 6000mm |
|---|---|
| Application | Traffic Signal Light |
| Arm Type | Single Bracket |
| Traffic Light | LED or customer design |
| Surface Treatment | galvanization |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Application | Road lighting |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Welding standard | AWSD 1.1 |
| Material | Q235 |
| Flange size | 450mm |
| Wall thickness | 3mm |