| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Q345 Steel pole galvanized 15m Street Light Poles with drawing |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 11.8m 3mm thickness S235 steel poles Hot DIP Galvanized Street Light Poles |
| Color variable | any color |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Application | road,highway,street,square |
| Controller | IP 68 Phocos brand |
|---|---|
| Product Name | 14m Outdoor Lighting Poles Parking Lot Light Pole For Parking |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 7m Custom School / Villas Steel Galvanized High Mast Pole With Drawing |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| วัสดุ | ความแข็งแรงผลผลิตไม่น้อยกว่า 235mpa / 345mpa |
|---|---|
| warrenty | 15 ปี |
| ตลอดชีวิต | 50 ปี |
| การเชื่อมโลหะ | aws d1.1, อัตราการเจาะ 100% |
| การรักษาพื้นผิว | ชุบสังกะสีแบบจุ่มร้อนชุบเฉลี่ย 85um |
| วัสดุ | ความแข็งแรงผลผลิตไม่น้อยกว่า 235mpa / 345mpa |
|---|---|
| warrenty | 15 ปี |
| ตลอดชีวิต | 50 ปี |
| การเชื่อมโลหะ | aws d1.1, อัตราการเจาะ 100% |
| การรักษาพื้นผิว | ชุบสังกะสีแบบจุ่มร้อน, การเคลือบเฉลี่ย 85um |
| ชื่อสินค้า | 6.5 เสาไฟฟ้าความยาวเสากลมกลืนกับเสากั้นจราจร 9 เมตร |
|---|---|
| colar | ใด |
| สลักเกลียว | ปรับแต่งได้ |
| การประกัน | 20 ปี |
| แผ่นฐาน | 600 * 600 * 20mm |
| ชื่อสินค้า | Gr65 4m / 6m ไฟถนนขั้วสังกะสีปรับสัญญาณได้ |
|---|---|
| colar | ใด |
| สลักเกลียว | ปรับแต่งได้ |
| การประกัน | 20 ปี |
| แผ่นฐาน | 600 * 600 * 20mm |
| Product Name | 7m Length 10m Cross Arm Galvanized Driveway Light Poles With Lights |
|---|---|
| Colar | any |
| Anchor bolts | Customization Available |
| Warranty | 20 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Product Name | 6m 12m Length Q345 Traffic Light Pole For Traffic Signal System |
|---|---|
| Colar | any |
| Anchor bolts | Customization Available |
| Warranty | 20 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |