| วัสดุ | ความแข็งแรงผลผลิตไม่น้อยกว่า 345mpa |
|---|---|
| ความสูง | 5m 6m |
| Electroshock เกรดป้องกันที่ทน | เกรดⅠ |
| ประสิทธิภาพของปลอกป้องกันการกัดกร่อน | ชั้นⅡ |
| บรรยากาศการทำงานของโคมไฟ | -35 ° C ~ + 45 ° c |
| Product Name | metal electrical enclosure Galvanized Steel Pole himel box/metal electric pole |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | metal tubular Galvanized Steel Pole steel pole for 33kv transmission line steel pole tower |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| ชื่อ | 25FT 2.5 มิลลิเมตรฟิลิปปินส์ NEA มาตรฐานเสาเหล็กไฟฟ้าราคา facrory |
|---|---|
| ออกแบบ | ส่วนหนึ่ง |
| ความสูง | 25ft |
| Thickenss | 2.5mm |
| โหลดการออกแบบ | 300 กิโลกรัม |
| Length of per section | within 14m once forming without slip joint |
|---|---|
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | Galvanized Steel Poles |
|---|---|
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q235 |
| Height | 3-15m |
| Warranty | 15 years |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |