| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Standard | ISO 9001 |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | 132 KV 15m Galvanized Steel Pole / Electrical Pole With Cross Arm For Africa Transmission Line |
|---|---|
| Sides | 12 side |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| type | metal tubular power utility poles Electrical Power Pole for 33kv transmission line steel pole tower |
|---|---|
| welding | AWS D1.1 |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| ชนิด | สายส่งกำลังไฟฟ้าเสาไฟฟ้าเหล็กชุบสังกะสี |
|---|---|
| เหมาะสำหรับ | การกระจายไฟฟ้า |
| การรักษาพื้นผิว | จุ่มร้อนชุบสังกะสี |
| วัสดุ | สามารถกำหนดเองได้ |
| การเชื่อมโลหะ | AWS D 1.1 |
| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Style | galvanization |
| Product Name | 33kv transmission line steel pole tower & Power Transmission Poles |
|---|---|
| galvanization standard | average not less than 86um |
| certificate | ISO BV |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Type | galvanization |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| ชนิด | แรงดันสูง 27.5m 40KN ส่งเสาเหล็กท่อฟิลิปปินส์ |
|---|---|
| เหมาะสำหรับ | การกระจายไฟฟ้า |
| การรักษาพื้นผิว | จุ่มร้อนชุบสังกะสี |
| Torelance ของ dimenstion | - 2% |
| วัสดุ | สามารถกำหนดเองได้ |
| วัสดุ | GR65 |
|---|---|
| ใบสมัคร | จำหน่ายไฟฟ้า |
| ความหนา | 2.75MM |
| รูปร่าง | รูปหลายเหลี่ยม |
| การชุบสังกะสี | ASTM A123 |
| วัสดุ | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| การใช้งาน | จำหน่ายไฟฟ้า |
| ความหนา | 1-10มม |
| รูปทรง | รูปหลายเหลี่ยม |
| การชุบสังกะสี | ASTM A123 |