| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| ความสูง | 20-40ม |
|---|---|
| ความหนา | 1-30มม |
| การออกแบบ | ต้านแผ่นดินไหวระดับ 8 |
| สี | สีขาวสีเงิน |
| การเชื่อม | AWS D1.1 |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
|---|---|
| Torlance of dimension | +-2% |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Galvanization | ASTM A123 |
|---|---|
| material | Q345 |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| ชื่อแบรนด์ | MilkyWay |
| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Material | Q235 |
| Length of per section | Within 14m once forming without slip joint |
| Wall thickness | 3mm |
| Product Name | Polygonal 11kv electric poles 1250Dan Steel Power Pole Eleactrical Power Pole for 110kv cables |
|---|---|
| certificate | ISO9001 |
| life time | 50 years |
| tolerance | +/-2% |
| material | Alloy |
| Product Name | 9m-1250Dan Steel Eleactrical Power Pole for 110kv cables +/-2% tolerance |
|---|---|
| certificate | ISO9001 |
| life time | 50 years |
| tolerance | +/-2% |
| material | Alloy |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| วัสดุ | ความแข็งแรงผลผลิตไม่น้อยกว่า 345mpa |
|---|---|
| ความสูง | 5m 6m |
| Electroshock เกรดป้องกันที่ทน | เกรดⅠ |
| ประสิทธิภาพของปลอกป้องกันการกัดกร่อน | ชั้นⅡ |
| บรรยากาศการทำงานของโคมไฟ | -35 ° C ~ + 45 ° c |
| วัสดุ | S355JR |
|---|---|
| ใบสมัคร | จำหน่ายไฟฟ้า |
| ความหนา | 2.5-10mm |
| รูปร่าง | รูปหลายเหลี่ยม |
| การชุบสังกะสี | ASTM A123 ค่า Coationg เฉลี่ยไม่น้อยกว่า 85um |