| การรักษาพื้นผิว | การรักษาพื้นผิวสังกะสี |
|---|---|
| ประเภท | เสาตรง, เสาดึง, เปิดเสา |
| อำนาจ | 10kV ~ 550kv |
| ความอดทนของ dimenstion | + -2% |
| รูปร่าง | กรวยรูปกรวยปิรามิดหลายรูปแบบ iform เหลี่ยมหรือรูปกรวย |
| ชื่อผลิตภัณฑ์ | เสาไฟฟ้าไฟฟ้า 9m-200Dan สำหรับสายเคเบิล 33kv +/-2% Tolerance |
|---|---|
| ใบรับรอง | ISO9001 |
| เวลาชีวิต | 50 ปี |
| ความอดทน | +/-2% |
| วัสดุ | Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.110.221 |
| Name | 69kv Q235 Q345 transmission poels Steel Utility Pole With Cross Arms |
|---|---|
| Thickness | 3mm 4mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Torlance | +- 2% |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
|---|---|
| Torlance of dimension | +-2% |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Welding standard | AWSD 1.1 |
| Material | Q345 |
| Wall thickness | 3mm |
| Warranty | 15 years |
| วัสดุ | S355JR |
|---|---|
| ใบสมัคร | จำหน่ายไฟฟ้า |
| ความหนา | 2.5-10mm |
| รูปร่าง | รูปหลายเหลี่ยม |
| การชุบสังกะสี | ASTM A123 ค่า Coationg เฉลี่ยไม่น้อยกว่า 85um |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |