| Item Name | 30M High Mast Pole |
|---|---|
| Pole Shape | Multisided |
| Light Quantity | 24 lights |
| Light Arrangement | Square |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Product Name | Multisided 25m 3mm thickness High Mast Pole with lifting system |
|---|---|
| Style | galvanized |
| Wind speed | 160km/h |
| Height | from 20m to 50m |
| Light extension | up to 30000 ㎡ |
| อำนาจ | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| ออกแบบโหลดเป็นกิโลกรัม | 300 ~ 1,000 กก. ใช้กับ 50 ซม. จากด้านบน |
| ความหนา | 1 มม. ถึง 30 มม |
| การรักษาพื้นผิว | ชุบสังกะสีแบบจุ่มร้อน |
| เหมาะสำหรับ | จำหน่ายไฟฟ้า |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | Mono Pole Tower |
|---|---|
| Application | Communication Distrubution |
| Design | Customized |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Welding standard | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |
| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Welding standard | AWSD 1.1 |
| Material | Q345 |
| Wall thickness | 3mm |
| Warranty | 15 years |
| ชื่อสินค้า | เหล็กท่อขั้วโลก |
|---|---|
| มาตรฐานการเชื่อม | AWSD 1.1 |
| วัสดุ | Q345 |
| ความหนาของผนัง | 3mm |
| การประกัน | 15 ปี |
| ชื่อสินค้า | เหล็กท่อขั้วโลก |
|---|---|
| มาตรฐานการเชื่อม | AWSD 1.1 |
| วัสดุ | Q345 |
| ความหนาของผนัง | 3mm |
| การประกัน | 15 ปี |
| อำนาจ | 550kv 10kV ~ |
|---|---|
| ความเร็วลม | 160 กม. / ชม., 30 เมตร / วินาที |
| ความหนา | 1 มม. ถึง 30 มม |
| มาตรฐานการเชื่อม | AWS D1.1 |
| ความอดทน | / -2% |
| ชนิด | 8 เมตร 5KN ยูทิลิตี้เสาที่มีคุณภาพสูง Q345 เสาไฟฟ้าแอฟริกาเสนอราคา |
|---|---|
| สไตล์ | การชุบสังกะสี |
| ความเร็วลม | 160km / h, 30m / s |
| Torlance of dimenstion | - 2% |
| เหมาะสำหรับ | การกระจายไฟฟ้า |