| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Style | galvanized |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| type | 9-17m Hot Dip Galvanized Electrical Power Pole With Arms For Africa |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| type | 17m 2 Sections Hot Dip Galvanized Electrical Power Pole With Arms Drawings And Specifications |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| type | 132kv 43m Steel Poles Hot Dip Galvanized Electrical Power Pole For Overheadline |
|---|---|
| color | custom |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| ความหนา | 1 มม. ถึง 30 มม |
|---|---|
| รูปร่าง | Conoid, พีระมิดหลายชั้น, คอลัมน์, เหลี่ยมหรือทรงกรวย |
| อำนาจ | 10kV ~ 550kv |
| เหมาะสำหรับ | จำหน่ายไฟฟ้า |
| ความเร็วลม | 160km / h, 30m / s |
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Standard | ISO 9001 |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | galvanization |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| ชนิด | Gr65 138kv เสาไฟฟ้าชุบสังกะสีแบบจุ่มร้อนสำหรับสายส่ง |
|---|---|
| เหมาะสำหรับ | การกระจายไฟฟ้า |
| การรักษาพื้นผิว | จุ่มร้อนชุบสังกะสี |
| วัสดุ | สามารถกำหนดเองได้ |
| มีรูป | สิบสองเหลี่ยม |
| Style | hot dip galvanized |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h,30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |