| Product Name | Steel Electric Telecommunication Mono Pole Tower With High Voltage Galvanized |
|---|---|
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Product Name | Steel Material Mono Pole Tower For Telecommunication With Its Drawing |
|---|---|
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Product Name | Steel Material Mono Pole Tower For Telecommunication With Its Drawing |
|---|---|
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Product Name | Round Tapered mast steel structure Mono Pole Tower for Communication |
|---|---|
| Application | Communication distribution |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Height | from 20m to 50m |
|---|---|
| Suit for | airport, seaport, plaza, stadium, square, highway, street way |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | Parking Lot Lighting |
| Wind Speed | 30m/s,160km/h |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 30 mm |
| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | telecommunication |
| Wind Speed | 160km/h |
| Galvanization Thickness | Average not less than 86μm |
| Thickness | 6mm,8mm,10mm |
| ชื่อสินค้า | ไฟเสาสูง |
|---|---|
| ใบสมัคร | การสื่อสารโทรคมนาคม |
| ความเร็วลม | 160km / ชั่วโมง |
| ความหนาชุบสังกะสี |
403 Forbidden |
| ความหนา | 6mm, 8mm, 10mm |
| ชื่อสินค้า | ไฟเสาสูง |
|---|---|
| ใบสมัคร | การสื่อสารโทรคมนาคม |
| ความเร็วลม | 160km / ชั่วโมง |
| ความหนาชุบสังกะสี | เฉลี่ยไม่น้อยกว่า86μm |
| ความหนา | 6mm, 8mm, 10mm |
| กำลังโหลดพอร์ต | เซี่ยงไฮ้ |
|---|---|
| มีรูป | มุม |
| การจัดส่ง | ภาชนะบรรจุหรือตามคำขอของคุณ |
| ตัวอย่าง | ที่จัดมา |
| รูปแบบการขาย | ขายตรงจากโรงงาน |