| loading port | shanghai |
|---|---|
| Shape | angle |
| Shipment | Container or as your request |
| Sample | supplied |
| Sales Model | Factory direct sale |
| Application | construction ,industry |
|---|---|
| Length | customized |
| Shipment | Container or as your request |
| Package | as your request |
| Sales Model | Factory direct sale |
| Type | Equal or Unequal |
|---|---|
| Length | customized |
| Shipment | Container or as your request |
| Package | as your request |
| Sales Model | Factory direct sale |
| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | Parking Lot Lighting |
| Wind Speed | 30m/s |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 30 mm |
| ชื่อ | ชนิดหน้าแปลนแบบกำหนดเองเสาทาวเวอร์โมโนชุบสังกะสี 100 FT เพื่อการกระจายการสื่อสาร |
|---|---|
| ออกแบบ | 100ft Flange Type 3 Sections |
| ความสูง | 100ft |
| Thickenss | 6mm 8mm10mm |
| โหลดการออกแบบ | ความเครียดแบบหลายทิศทาง |
| วัสดุ | ความแข็งแรงผลผลิตไม่น้อยกว่า 345mpa |
|---|---|
| ใบสมัคร | จำหน่ายไฟฟ้า |
| ความหนา | 2.5-10mm |
| รูปร่าง | รูปหลายเหลี่ยม |
| การชุบสังกะสี | ASTM A123 ค่า Coationg เฉลี่ยไม่น้อยกว่า 85um |
| วัสดุ | S355JR |
|---|---|
| ใบสมัคร | จำหน่ายไฟฟ้า |
| ความหนา | 2.5-10mm |
| รูปร่าง | รูปหลายเหลี่ยม |
| การชุบสังกะสี | ASTM A123 ค่า Coationg เฉลี่ยไม่น้อยกว่า 85um |
| ชื่อผลิตภัณฑ์ | เสาอากาศ เสา โทรคมนาคม เหล็ก เสาโมโน ทาวเวอร์ ออกแบบเป็นต้นสน |
|---|---|
| แอปพลิเคชัน | การกระจายการสื่อสาร |
| การรักษาพื้นผิว | ชุบสังกะสีแบบจุ่มร้อน |
| มิติทอร์แลนซ์ | +- 2% |
| มาตรฐานการเชื่อม | AWS D 1.1 |
| Product Name | Mono Pole Tower |
|---|---|
| Material | Q345,Q235,Gr50 |
| Structures | Self-supporting tower |
| Tower Type | Triangular or Square |
| Welding standard | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |
| Product Name | Mono Pole Tower |
|---|---|
| Application | Communication Distrubution |
| Section | Three sections |
| Height | 15m to 65m |
| Welding standard | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |