| Item Name | 70m High Mast Pole |
|---|---|
| Headframe | circular lantern panel |
| Section Thickness | 4mm,6mm,8mm or custom design |
| Top surface | head frame type |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Light extension | up to 30000㎡ |
| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | Parking Lot Lighting |
| Wind Speed | 30m/s |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 30 mm |
| Item Name | 35M HDG 400W HPS High Mast Pole Tower Octagonal Shape with Metal Hallide Lighting |
|---|---|
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Height | 20m to 50m |
| Type | Ladder or Lifting system |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | stidum lighting |
| Wind Speed | 30m/s |
| Galvanization Thickness | Average not less than 86μm |
| Thickness | 6mm,8mm |
| Item Name | 12sides High Mast Pole |
|---|---|
| Pole Shape | 12 sides |
| Light Quantity | 8 lights |
| Usage | Stadium Lighting |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Sales Model | Factory direct sale |
|---|---|
| Capability | 500tons per day |
| Material | steel |
| Color | as your request |
| Length | customized |
| loading port | shanghai |
|---|---|
| Shape | angle |
| Shipment | Container or as your request |
| Sample | supplied |
| Sales Model | Factory direct sale |
| ชื่อสินค้า | ไฟเสาสูง |
|---|---|
| ใบสมัคร | ที่จอดรถแสงสว่าง |
| ความเร็วลม | 30m / s |
| ความหนาชุบสังกะสี | เฉลี่ย86μm |
| ความหนา | 1 มม. ถึง 30 มม |
| วัสดุ | GR65 |
|---|---|
| ORIJIN | Jiangsu YIXING |
| การเชื่อมโลหะ | AWS D1.1 |
| แรงดันไฟฟ้า | 220KV-550KV |
| รูปร่าง | กลมรูปหลายเหลี่ยม |