| Item Name | 30m High Mast Pole |
|---|---|
| Accessories | CCTV installation |
| Section Thickness | 8mm,10mm |
| Top surface | head frame type |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Height | 6m to 15m |
|---|---|
| Suit for | Airport, seaport, square |
| Torlance of the dimenstion | +-2% |
| Optical assembly of lighting fixture | IP65 |
| Wind speed | 160km/h |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | S500MC Round Steel Utility Pole Anti - Corrosion France Standard |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Type | 10m 11m 11.9m Round Steel Utility Pole 5mm Thickness for transmission line |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| ชนิด | เสาตรง, เสาดึง, เปิดเสา |
|---|---|
| เหมาะสำหรับ | จำหน่ายไฟฟ้า |
| รูปร่าง | กรวยหลายเสี้ยมคอลัมน์รูปหลายเหลี่ยมหรือรูปกรวย |
| มาตรฐานการเชื่อม | AWS D1.1 |
| ความอดทน | +/- 2% |
| ชนิด | เสากลมขนาด 11 เมตรไฟฟ้าเสา 5mm หนาสำหรับสายส่ง |
|---|---|
| รูปร่าง | รอบกรวย |
| เงื่อนไขการชำระเงิน | T/T, L/C |
| ความหนา | 2.5mm-16mm |
| พื้นผิวสำเร็จรูป | จุ่มร้อนชุบสังกะสี |
| ประเภท | ตะแกรงไฟฟ้าขนาด 12 เมตร มีรูปร่างทรงโคนิค, กลม, หรือโพลิกอนสําหรับการกระจายพลังงาน |
|---|---|
| รูปทรง | รอบกรวย |
| เงื่อนไขการชำระเงิน | ที/ที,แอล/C |
| ความหนา | 2.5mm-16mm |
| พื้นผิวเสร็จสิ้น | จุ่มร้อนชุบสังกะสี |
| Type | Cheapest telecom tower Steel Utility Pole for 120kv overheadline project |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Material Grade | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Load | 1000dan |
| Thickness | 5mm |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Welding standard | AWS D 1.1 |