| ชนิด | การชุบสังกะสี |
|---|---|
| สไตล์ | จุ่มร้อนชุบสังกะสี |
| มาตรฐานการเชื่อม | AWS D 1.1 |
| การออกแบบเสา | เทียบกับแผ่นดินไหวเกรด 8 |
| ความกระตือรือร้นของ dimenstion | - 2% |
| ชื่อสินค้า | เสาสูงเสา 25.5 เมตร -29 เมตร |
|---|---|
| อุปกรณ์ | กระได |
| ความหนาของส่วน | 6mm, 8mm, 10mm |
| ปริมาณแสง | ไฟ 30 ดวง |
| พื้นผิวสำเร็จรูป | จุ่มร้อนชุบสังกะสี |
| วัสดุ | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| ความเร็วลม | 35m/วินาที |
| ที่มาของสถานที่ | อี้ซิง |
| พิมพ์ | ฝังศพ |
| การปรับสภาพพื้นผิว | ชุบสังกะสีแบบจุ่มร้อน |
| Application | Street way,highway,airport,Stadium |
|---|---|
| Shape | Round,Conical,Octagonal |
| Height | 4M-30M |
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Type | galvanization |
|---|---|
| Style | hot dip galvanized |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| ชื่อสินค้า | ไฟ LED Mast Light ที่มีกำลังไฟ 30 เมตรพร้อมหลอด HPS 1000W |
|---|---|
| วัสดุ | เหล็กกล้า, Q235, Q345, Gr65 |
| ความสูง | 20 ม. ถึง 50 เมตร |
| ชนิด | ระบบบันไดหรือยก |
| พื้นผิวสำเร็จรูป | จุ่มร้อนชุบสังกะสี |
| Type | Cheapest telecom tower Steel Utility Pole for 120kv overheadline project |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Material Grade | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Type | polygonal or conicla high voltage Steel Utility Pole for power Equipment |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Item Name | 70m High Mast Pole |
|---|---|
| Headframe | circular lantern panel |
| Section Thickness | 4mm,6mm,8mm or custom design |
| Top surface | head frame type |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Item Name | 30m High Mast Pole |
|---|---|
| Accessories | CCTV installation |
| Section Thickness | 8mm,10mm |
| Top surface | head frame type |
| Surface Finished | hot dip galvanized |