| 404 Not Found | 35ft |
|---|---|
| ใบสมัคร | การส่งพลังงานไฟฟ้า |
| การรักษาพื้นผิว | ชุบสังกะสีแบบจุ่มร้อน |
| ความหนา | 3 มม. 2.75 มม |
| ระดับการป้องกัน | IP65 |
| วัสดุ | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| ความเร็วลม | 35m/วินาที |
| ที่มาของสถานที่ | อี้ซิง |
| พิมพ์ | ฝังศพ |
| การรักษาพื้นผิว | ชุบสังกะสีแบบจุ่มร้อน |
| ชื่อสินค้า | เหล็กยูทิลิตี้ขั้วโลก |
|---|---|
| ใบสมัคร | ทางหลวงทางหลวงสนามบินสนามกีฬา |
| รูปร่าง | กลม, กรวย, แปดเหลี่ยม |
| ความสูง | 4M-30M |
| วัสดุ | เหล็กกล้า, Q235, Q345, Gr65 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Warranty | 15 years |
| Gavanization standard | ASTM A 123 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | 69KV Electrical Power Distribution |
| Quality Control | ISO 9001-2008 |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | HDG |
| Product Name | Galvanized tapered 30m Q345 High Mast Pole with lifting system |
|---|---|
| Style | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Height | from 20m to 50m |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Product Name | Galvanized tapered 30m Q345 High Mast Pole with lifting system |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Height | from 20m to 50m |
| Light extension | up to 30000 ㎡ |
| Product Name | 15m powder coated High Mast Pole with fixed ladder for park lighting |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Height | from 20m to 50m |
| Light extension | up to 30000 ㎡ |
| Product Name | Galvanized Double Arm Popular Traffic Light Pole Street Lighting Pole |
|---|---|
| Colar | any |
| Anchor bolts | Customization Available |
| Warranty | 20 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Type | NGCP steel poles 80ft and 90ft electric pole Steel Utility Pole |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |