| ชื่อสินค้า | เหล็กยูทิลิตี้ขั้วโลก |
|---|---|
| ใบสมัคร | การกระจายพลังงานไฟฟ้า 69KV |
| การควบคุมคุณภาพ | ISO 9001-2008 |
| มาตรฐานการเชื่อม | AWS D 1.1 |
| การรักษาพื้นผิว | HDG |
| อำนาจ | 550kv 10kV ~ |
|---|---|
| ชนิด | เสาตรง, เสาดึง, เปิดเสา |
| ความหนา | 1 มม. ถึง 30 มม |
| ความเร็วลม | 160km / h, 30m / s |
| ความอดทน | / -2% |
| ชื่อผลิตภัณฑ์ | เสาเหล็กยูทิลิตี้ |
|---|---|
| แอปพลิเคชัน | 69KV การกระจายพลังงานไฟฟ้า |
| ควบคุมคุณภาพ | ISO 9001-2008 |
| มาตรฐานการเชื่อม | AWS D 1.1 |
| การรักษาพื้นผิว | HDG |
| ชื่อสินค้า | เสาเหล็กอเนกประสงค์ |
|---|---|
| ใบสมัคร | สายส่ง |
| ออกแบบ | ปรับแต่ง |
| การรักษาพื้นผิว | การชุบสังกะสีแบบจุ่มร้อน |
| มาตรฐานการเชื่อม | aws d1.1 |
| ชื่อสินค้า | เหล็กยูทิลิตี้ขั้วโลก |
|---|---|
| ใบสมัคร | ทางหลวงทางหลวงสนามบินสนามกีฬา |
| รูปร่าง | กลม, กรวย, แปดเหลี่ยม |
| ความสูง | 4M-30M |
| วัสดุ | เหล็กกล้า, Q235, Q345, Gr65 |
| Product Name | 40FT hot dip galvanized Steel Utility Pole for trasmission line |
|---|---|
| Shape | Round,Conical,Octagonal |
| Height | 4M-30M |
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | Galvanized tapered 30m Q345 High Mast Pole with lifting system |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Height | from 20m to 50m |
| Light extension | up to 30000 ㎡ |
| Product Name | 15m powder coated High Mast Pole with fixed ladder for park lighting |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Height | from 20m to 50m |
| Light extension | up to 30000 ㎡ |
| Item Name | 50M High Mast Pole |
|---|---|
| Section | Three sections |
| Section Thickness | custom design |
| Operate type | Electric winch |
| Surface Finished | Galvanization |