| พลัง | 10kv~550kv |
|---|---|
| ประเภท | เสาตรง เสารับแรง เสาเลี้ยว |
| ความหนา | 1 มม. ถึง 30 มม |
| ความเร็วลม | 160 กม./ชม., 30 ม./วินาที |
| ความอดทน | +/- 2% |
| ชื่อสินค้า | ขั้วไฟฟ้าไฟฟ้า |
|---|---|
| ใบสมัคร | ระบบส่งกำลัง |
| ออกแบบ | ที่กำหนดเอง |
| การรักษาพื้นผิว | การชุบสังกะสีแบบจุ่มร้อน |
| ความกระฉับกระเฉงของมิติ | - 2% |
| ชนิด | เสาตรง, เสาดึง, เปิดเสา |
|---|---|
| สไตล์ | การชุบสังกะสี |
| ความเร็วลม | 160km / h, 30m / s |
| Torlance of dimenstion | - 2% |
| เหมาะสำหรับ | การกระจายไฟฟ้า |
| Item Name | 20M High Mast Pole |
|---|---|
| Light Type | HPS Light |
| Light Quantity | 8 lgiths |
| Usage | Parking Lot Light |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Application | Power Transmission |
| Standard | ISO |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 100KV Electric Transmission Line Steel Galvanized Pole for Sale |
|---|---|
| Height | 12m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| Shape | octagonal |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| ชื่อสินค้า | เหล็กท่อขั้วโลก |
|---|---|
| มาตรฐานการเชื่อม | AWSD 1.1 |
| วัสดุ | Q235 |
| ขนาดหน้าแปลน | 450mm |
| ความหนาของผนัง | 3mm |