| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Poweder Coating Dual Outdoor 15m Steel Pole Street Light Poles For Park |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 6-8m Height Solar Power Systerm Street Light Poles With 30w Or 60w Led Lamp |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Product Name | Street Light Poles |
|---|---|
| Length of per section | Within 14m once forming without slip joint |
| Material | Q345 |
| Shape | Conoid ,Multi-pyramidal , Columniform,polygonal or conical |
| Dimenstion torlance | +- 2% |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | S235 steel material 5m and 11.8m 3mm thick Street Light Poles With Drawing |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 9m Height Solar Power Systerm Street Light Poles With Single arm |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Solar Power System Street Light Poles With Single Arm 9m Height |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| ชื่อผลิตภัณฑ์ | เสาไฟถนน |
|---|---|
| ความยาวต่อส่วน | ภายใน 14 เมตรเมื่อขึ้นรูปโดยไม่มีข้อต่อลื่น |
| วัสดุ | Q345 |
| รูปร่าง | Conoid , Multi-pyramidal , Columniform , เหลี่ยมหรือทรงกรวย |
| torlance มิติ | +- 2% |
| ชื่อสินค้า | เสาไฟถนน |
|---|---|
| ความยาวของแต่ละส่วน | ภายในระยะเวลา 14 เมตรก่อนสร้างโดยไม่มีข้อต่อใบ |
| วัสดุ | Q345 |
| รูปร่าง | Conoid, Multi-pyramidal, Columniform, รูปหลายเหลี่ยมหรือทรงกรวย |
| ความกระหาย Dimenstion | - 2% |
| ความอดทนของมิติ | +- 2% |
|---|---|
| ความต้านทานลม | 3-500km/h |
| วัสดุ | GR50 GR65 S500 S355 |
| ความสูง | เสาไฟถนน 4-8 เมตร |
| การเชื่อม | การเชื่อมยืนยันด้วยมาตรฐานการเชื่อมระหว่างประเทศของ CWB |
| วัสดุ | ความแข็งแรงผลผลิตไม่น้อยกว่า 235mpa / 345mpa |
|---|---|
| warrenty | 15 ปี |
| ตลอดชีวิต | 50 ปี |
| การเชื่อมโลหะ | aws d1.1, อัตราการเจาะ 100% |
| การรักษาพื้นผิว | ชุบสังกะสีแบบจุ่มร้อนชุบเฉลี่ย 85um |