| Product Name | Street Light Poles |
|---|---|
| Height | 6M to 15M |
| Light Type | LED or HPS |
| Arm Type | Single or double arm |
| Wall Thickness | 2.5mm to 20mm |
| หมายเลขรุ่น | ป้ายสัญญาณจราจร |
|---|---|
| วัสดุ | GR65 |
| ความหนา | 1MM-30MM |
| WARRENTLY | 15 ปี |
| อายุการใช้งาน | 50 ปี |
| Material | Q345 |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Torlance of dimension | +-2% |
| warranty time | 15 years |
| Galvanization | average not less than 86um |
| Material | Q345, Q235 |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Torlance of dimension | +-2% |
| Lift time | 50 years |
| Warranty | 15 years |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| Surface treatment | galvanization |
| Shape | polygonal/round |
| Optical assembly of lighting fixture | IP65 |
| Wind Speed | 30m/s |
| Material | Q345, Q235 |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized powder coating |
| Power Supply | AC |
| Lampshade Material | Toughened Glass |
| Warranty | 15 years |
| MATRERIAL | Q235, Q345, GR65 |
|---|---|
| ความยาว | 6M-15M |
| อำนาจ | 10 KV ~ 550 KV |
| ใบสมัคร | ฟ้าแลบ |
| บรรยากาศการทำงานของแสงสว่าง | -35 ° C ~ + 45 ° C |
| Material | Q345, Q235 |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Torlance of dimension | +-2% |
| Optical assembly of lighting fixture | IP65 |
| Wind Speed | 160km/h |
| วัสดุ | Q235 Q345 Q460 |
|---|---|
| warrenty | 15 ปี |
| ตลอดชีวิต | 50 ปี |
| เชื่อม | AWS D1.1 |
| การรักษาพื้นผิว | ชุบสังกะสีแบบจุ่มร้อน |
| Product Name | Hot dip galvanized High Mast Pole with lifting system for airport lighting |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Power | 400w-5000w |
| Height | from 20m to 50m |
| Light extension | up to 30000 ㎡ |