| Height | 5m |
|---|---|
| Application | Seaside Freeway Traffic Light |
| Arm Length | 1000 mm |
| Traffic Light | LED or customer design |
| Surface Treatment | galvanization |
| Height | 5m |
|---|---|
| Application | Street Way |
| Material | Gr50 material |
| Surface Treatment | Powder Coating |
| Pole Shape | Round,octagonal |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| ชนิด | ขั้วแม่เหล็ก, เสาดึง, ขั้วเลี้ยว |
|---|---|
| ความเร็วลม | 160 กม. / ชม., 30 เมตร / วินาที |
| อำนาจ | 550kv 10kV ~ |
| ความสว่างของ dimenstion | - 2% |
| เหมาะสำหรับ | จำหน่ายไฟฟ้า |
| เกรด | ขั้วแม่เหล็ก, เสาดึง, ขั้วเลี้ยว |
|---|---|
| ความเร็วลม | 160 กม. / ชม., 30 เมตร / วินาที |
| อำนาจ | 550kv 10kV ~ |
| ความสว่างของ dimenstion | - 2% |
| เหมาะสำหรับ | จำหน่ายไฟฟ้า |
| Product Name | Solar Led traffic Warning Light Traffic Light Pole Warning Light EMK-USU96 For Road Safety |
|---|---|
| Colar | any |
| Anchor bolts | Customization Available |
| Warranty | 20 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |
| ชื่อสินค้า | 6.5 เสาไฟฟ้าความยาวเสากลมกลืนกับเสากั้นจราจร 9 เมตร |
|---|---|
| colar | ใด |
| สลักเกลียว | ปรับแต่งได้ |
| การประกัน | 20 ปี |
| แผ่นฐาน | 600 * 600 * 20mm |
| MOQ | คอนเทนเนอร์ 40 HQ หนึ่งตู้ |
|---|---|
| รูปทรง | Conoid, Multi-pyramidal, Columniform, เหลี่ยมหรือกรวย |
| พลัง | 22kv~550kv |
| ระยะราคา | EXW, FOB |
| ความอดทน | +/- 2% |