| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 11.8m-500dan electricity pole Galvanized Steel Pole 14m for electric line |
|---|---|
| life time | 50 years |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| การออกแบบเสา | ต้านแผ่นดินไหว 8 ระดับ |
|---|---|
| พลัง | 10kv~550kv |
| รูปร่าง | ทรงกรวย ทรงพีระมิด ทรงเสา รูปหลายเหลี่ยมหรือทรงกรวย |
| มาตรฐานการเชื่อม | AWS D1.1 |
| ความอดทน | +/-2% |
| การออกแบบเสา | เทียบกับแผ่นดินไหวเกรด 8 |
|---|---|
| อำนาจ | 550kv 10kV ~ |
| มีรูป | กรวย, หลายเสี้ยม, columniform รูปหลายเหลี่ยมหรือรูปกรวย |
| มาตรฐานการเชื่อม | AWS D1.1 |
| ความอดทน | / -2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Suit for | electricity distribution |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Standard | ISO9001 |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |