| ชื่อสินค้า | 132kv 27 มม. 1500 กิโลกรัมโหลดโมโนเสาทาวเวอร์สำหรับส่งข้อมูลแบบเคลื่อนที่ |
|---|---|
| ใบสมัคร | การสื่อสาร |
| การรักษาพื้นผิว | การชุบสังกะสีแบบจุ่มร้อน |
| ความกระฉับกระเฉงของมิติ | - 2% |
| มาตรฐานการเชื่อม | AWS D 1.1 |
| Product Name | 6M Hot Dip Galvanized Outdoor Automatic Traffic Light Signals With Traffic Light Signal |
|---|---|
| style | as per customer request |
| certificate | ISO 9001 |
| Warranty | 25 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Product Name | 40FT Electrical Poles Mono Pole Tower For Mobile Transmission |
|---|---|
| Application | Communication distribution |
| Galvanization | ASTM A 123 |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Safety factor | safety factor for conducting wine |
| Suit for | electricity distribution |
| Length of per section | within 14m once forming without slijoint |
| Power | 10kv~550kv |
| Product Name | 35m height galvanised poles Mono Pole Tower 1800Dan Conical pole |
|---|---|
| Application | Communication distribution |
| Galvanization | ASTM A 123 |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Product Name | 50m Conical Pole Mono Pole Tower For 138kv Power Transmission |
|---|---|
| Application | Communication distribution |
| Galvanization | ASTM A 123 |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| material | Q345 |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| ชื่อแบรนด์ | MilkyWay |
| Product Name | 30m and 60m Conical 138kv Power Transmission Tower / Power Transmission Pole |
|---|---|
| Application | Communication distribution |
| Galvanization | ASTM A 123 |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Dimension torlance | +- 2% |
| ชื่อสินค้า | เสารับสัญญาณเสาอากาศเสาไฟฟ้าเสาสัญญาณเสาสัญญาณโทรศัพท์มือถือ |
|---|---|
| ใบสมัคร | การกระจายการสื่อสาร |
| การชุบสังกะสี | ASTM A 123 |
| การรักษาพื้นผิว | การชุบสังกะสีแบบจุ่มร้อน |
| ความกระฉับกระเฉงของมิติ | - 2% |
| ชื่อสินค้า | เสารับสัญญาณเสาอากาศเสาไฟฟ้าเสาสัญญาณเสาสัญญาณโทรศัพท์มือถือ |
|---|---|
| ใบสมัคร | การกระจายการสื่อสาร |
| การชุบสังกะสี | ASTM A 123 |
| การรักษาพื้นผิว | การชุบสังกะสีแบบจุ่มร้อน |
| ความกระฉับกระเฉงของมิติ | - 2% |