| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Load | 1000dan |
| Thickness | 5mm |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| material | Gr65 |
| Delivery | 30-45 days |
| Supply Ability | 1500pcs per week |
| ชื่อแบรนด์ | MilkyWay |
| Product Name | 6m Traffic Light Pole Durable Single Arm Signal Road Light Pole With Anchor Bolts |
|---|---|
| style | as per customer request |
| certificate | ISO 9001 |
| Warranty | 25 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |
| ชื่อผลิตภัณฑ์ | เสาเหล็ก |
|---|---|
| ใบสมัคร | การกระจายอำนาจ |
| วัสดุ | Gr65 |
| ความแข็งแรงของผลผลิตขั้นต่ำ | 460 mpa |
| ความต้านทานแรงดึงสูงสุด | 620 mpa |
| ชื่อผลิตภัณฑ์ | เสาเหล็ก |
|---|---|
| ใบสมัคร | การกระจายอำนาจ |
| วัสดุ | Gr65 |
| ความแข็งแรงของผลผลิตขั้นต่ำ | 460mpa |
| ความต้านทานแรงดึงสูงสุด | 620 mpa |
| Height | 18 M |
|---|---|
| Voltage | 132 KV |
| Minimum yield strength | 345 mpa or 460mpa |
| Load | 12.5 KN |
| Thickness | 4mm wall thickness |
| ชนิด | เสาตรง, เสาดึง, เปิดเสา |
|---|---|
| สไตล์ | การชุบสังกะสี |
| มาตรฐานชุบสังกะสี | ASTM A123 |
| Torlance of dimenstion | - 2% |
| มาตรฐานการเชื่อม | AWS D 1.1 |
| Height | 11.8 m |
|---|---|
| Usage | electrical power tower |
| Minimum yield strength | 345 mpa or 460mpa |
| Load | 50KN |
| Thickness | 6mm wall thickness |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Standard | ISO9001-2008 |
| Welding Standard | AWSD 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| Product Name | 6.5 Length Q345 Traffic Light Pole 9m Single Cross Arm With 20 Years Warranty |
|---|---|
| Colar | any |
| Anchor bolts | Customization Available |
| Warranty | 20 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |