| วัสดุ | q235 q345 q460 |
|---|---|
| warrenty | 15 ปี |
| ตลอดชีวิต | 50 ปี |
| การเชื่อมโลหะ | aws d1.1 |
| การรักษาพื้นผิว | การชุบสังกะสีแบบจุ่มร้อน |
| Height | from 6m to 15m |
|---|---|
| Lamp power | 20w-400w |
| Torlance of the dimenstion | +-2% |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
| Wind Speed | 160km/h |
| Product Name | Street Light Poles |
|---|---|
| Height | 6M to 15M |
| Light Type | LED or HPS |
| Arm Type | Single or double arm |
| Wall Thickness | 2.5mm to 20mm |
| Product Name | Street Light Poles |
|---|---|
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q235 |
| Warranty time | 15 years |
| Dimenstion torlance | +- 2% |
| ชื่อสินค้า | เสาไฟถนน |
|---|---|
| มาตรฐานการเชื่อม | AWS D 1.1 |
| วัสดุ | Q235 |
| เวลารับประกัน | 15 ปี |
| ความกระหาย Dimenstion | - 2% |
| วัสดุ | ความแข็งแรงผลผลิตไม่น้อยกว่า 235mpa / 345mpa |
|---|---|
| warrenty | 15 ปี |
| ตลอดชีวิต | 50 ปี |
| การเชื่อมโลหะ | aws d1.1, อัตราการเจาะ 100% |
| การรักษาพื้นผิว | ชุบสังกะสีแบบจุ่มร้อนชุบเฉลี่ย 85um |
| วัสดุ | ความแข็งแรงผลผลิตไม่น้อยกว่า 235mpa / 345mpa |
|---|---|
| warrenty | 15 ปี |
| ตลอดชีวิต | 50 ปี |
| การเชื่อมโลหะ | aws d1.1, อัตราการเจาะ 100% |
| การรักษาพื้นผิว | ชุบสังกะสีแบบจุ่มร้อนชุบเฉลี่ย 85um |
| Product Name | Galvanized tapered 30m Q345 High Mast Pole with lifting system |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Height | from 20m to 50m |
| Light extension | up to 30000 ㎡ |
| Product Name | Driveway Light Poles |
|---|---|
| Colar | any |
| Anchor bolts | Customization Available |
| Warranty | 20 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Item Name | Traffic Light Pole |
|---|---|
| Application | Traffic Sign |
| Arm Type | Single Arm |
| Traffic Light | LED or customer design |
| Surface Treatment | galvanization |