| Product Name | 6m Traffic Light Pole 11m Galvanised Double Single Arm Signal Road Light Pole |
|---|---|
| style | as per customer request |
| certificate | ISO 9001 |
| Warranty | 25 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |
| ชื่อสินค้า | ขั้วโลกเหล็กชุบสังกะสีขั้วโลกจราจรทางเข้าถนนราว 9 เมตร |
|---|---|
| colar | ใด |
| สลักเกลียว | ปรับแต่งได้ |
| การประกัน | 20 ปี |
| แผ่นฐาน | 600 * 600 * 20mm |
| ชื่อสินค้า | ขั้วโลกเหล็กชุบสังกะสีขั้วโลกจราจรทางเข้าถนนราว 9 เมตร |
|---|---|
| colar | ใด |
| สลักเกลียว | ปรับแต่งได้ |
| การประกัน | 20 ปี |
| แผ่นฐาน | 600 * 600 * 20mm |
| Product Name | 6.5 Length Q345 Traffic Light Pole 9m Single Cross Arm With 20 Years Warranty |
|---|---|
| Colar | any |
| Anchor bolts | Customization Available |
| Warranty | 20 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Product Name | Gr65 4m / 6m Galvanized Road Light Poles Signal Customization Available |
|---|---|
| Colar | any |
| Anchor bolts | Customization Available |
| Warranty | 20 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Product Name | 7m Length 10m Cross Arm Galvanized Driveway Light Poles With Lights |
|---|---|
| Colar | any |
| Anchor bolts | Customization Available |
| Warranty | 20 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Product Name | Driveway Light Poles |
|---|---|
| Colar | any |
| Anchor bolts | Customization Available |
| Warranty | 20 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Height | 6000mm |
|---|---|
| Application | Traffic Signal Light |
| Arm Type | Single Bracket |
| Traffic Light | LED or customer design |
| Surface Treatment | galvanization |
| ชื่อสินค้า | เสาไฟถนน |
|---|---|
| ความสูง | 6M ถึง 15M |
| ประเภทแสง | LED หรือ HPS |
| ชนิดแขน | แขนเดี่ยวหรือคู่ |
| ความหนาของผนัง | 2.5 มม. ถึง 20 มม |
| วัสดุ | Q345 |
|---|---|
| การรักษาพื้นผิว | จุ่มร้อนชุบสังกะสี |
| Torlance ของมิติ | -2% |
| เวลารับประกัน | 15 ปี |
| การชุบสังกะสี | เฉลี่ยไม่น้อยกว่า 86um |