| Product Name | 30m football stadium high mast pole lighting with lifting system |
|---|---|
| Surface Treatment | galvanization |
| Warrenty | 15 years |
| Lift time | 50 years |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Product Name | 25m height 8mm thickness shopping mall High Mast Pole with lifting system |
|---|---|
| Surface Treatment | galvanization |
| Warrenty | 15 years |
| Lift time | 50 years |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| MOQ | one container or samples |
|---|---|
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Price Term | EXW, FOB, CFR or CIF |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | 35M Polygonal high mast pole sports center lighting with winch system HPS Light |
|---|---|
| Style | hot dip galvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Height | from 20m to 50m |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| MOQ | หนึ่งภาชนะหรือตัวอย่าง |
|---|---|
| รูปร่าง | กรวย, หลายเสี้ยม, columniform รูปหลายเหลี่ยมหรือรูปกรวย |
| อำนาจ | 550kv 10kV ~ |
| ราคาระยะเวลา | EXW, FOB, CFR หรือ CIF |
| ความอดทน | / -2% |
| ชื่อสินค้า | เหล็กท่อขั้วโลก |
|---|---|
| มาตรฐานการเชื่อม | AWSD 1.1 |
| วัสดุ | Q345 |
| ความหนาของผนัง | 3mm |
| การประกัน | 15 ปี |
| ชนิด | ขั้วแม่เหล็ก, เสาดึง, ขั้วเลี้ยว |
|---|---|
| เหมาะสำหรับ | จำหน่ายไฟฟ้า |
| รูปร่าง | กรวย, หลายเสี้ยม, columniform รูปหลายเหลี่ยมหรือรูปกรวย |
| มาตรฐานการเชื่อม | AWS D1.1 |
| ความอดทน | / -2% |
| ความสูง | 15m |
|---|---|
| อำนาจ | 10-550kv |
| ตลาด | บังคลาเทศ |
| ความหนา | 4mm / 5mm |
| วัสดุ | GR65 yeild Strength ไม่น้อยกว่า 460mpa |
| Product Name | 35m polygonal high mast pole sports center lighting with lifting system |
|---|---|
| Style | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | 35m conical high mast pole for sports center light with lifting system |
|---|---|
| Style | hot dip mgalvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 150km/h |
| Welding standard | AWS D1.1 |