| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| life time | 50 years |
| Design | Customized |
| Warrenty | 15 years |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
| type | 133kv 10m transmission line Electrical Power Pole for steel pole tower |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
|---|---|
| Torlance of dimension | +-2% |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| พิมพ์ | สายส่ง 240kv เสาโลหะ 18m เสาไฟฟ้าสำหรับเสาเหล็ก |
|---|---|
| สี | ใด ๆ |
| ใบรับรอง | ISO 9001 |
| เวลาชีวิต | 50 ปี |
| Warrenty | 15 ปี |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Galvanization standard | Hot dip galvanization |
| Wind speed | 30m/s |
| Lift time | 50 years |
| ชื่อสินค้า | ขั้วไฟฟ้าไฟฟ้า |
|---|---|
| ใบสมัคร | ระบบส่งกำลัง |
| การรักษาพื้นผิว | การเคลือบผิวด้วยไฟฟ้าชุบสังกะสีแบบจุ่มร้อน |
| ความกระฉับกระเฉงของมิติ | - 2% |
| มาตรฐานสังกะสี | ASTM A 123 |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Galvanization standard | Hot dip galvanization |
| Lift time | 50 years |
| Warranty | 15 years |
| Product Name | electrical power pole steel pole tower |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Type | Straight Pole ,Tensile Pole ,Turn Pole |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
|---|---|
| Torlance of dimension | +-2% |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| warrenty | 15 years |
| life time | 50 years |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |