| ชื่อ | 132KV 15m เสาไฟฟ้าเหล็กส่งกำลังจุ่มร้อน glavanized สำหรับ Aferica |
|---|---|
| ชนิด | เสาไฟฟ้ากำลังไฟฟ้า 132KV 15 ม |
| วัสดุ | ASTM 572 เกรด 50 ที่มีความแข็งแรง yieled ไม่น้อยกว่า 345mpa |
| มีรูป | ซึ่งมีแปดมุม |
| ความสูง | 8-45m |
| type | 10M 33kv transmission line Electrical Steel Power Pole For Transmission Line |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| type | 110KV Galvanized Transmission Electrical Power Tubular Pole Octagonal / Polygonal Steel Poles |
|---|---|
| welding | AWS D1.1 |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| type | 10M 33kv transmission line Electrical Steel Power Pole For Transmission Line |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| ชนิด | ส่งกำลังไฟฟ้า 66 KV เสาไฟฟ้าชุบสังกะสีเสาหลายเหลี่ยม / เหลี่ยมที่มีความแตกต่างกัน |
|---|---|
| การเชื่อมโลหะ | AWS D1.1 |
| มาตรฐานสังกะสี | ASTM A123 |
| ใบรับรอง | ISO 9001 |
| เวลาชีวิต | 50 ปี |
| ชื่อ | เสาไฟฟ้า 16 เมตรพร้อมแขนไขว้สำหรับสายส่ง |
|---|---|
| ออกแบบ | เสาไฟฟ้า 16 เมตรพร้อมแขนไขว้ |
| ความสูง | ม. 16 |
| Thickenss | 4 มม. |
| โหลดการออกแบบ | 1280kg |
| Suit for | electricity distribution |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 10kV hot dip galvanized electric power transmission line tubular steel pole |
|---|---|
| certificate | ISO9001 |
| warranty time | 15 years |
| tolerance | +/-2% |
| material | Alloy steel |
| type | Metal Steel Electrical Steel Power Pole Metal Power Poles For 10M 33kv Transmission Line |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| type | 69kv 12m Transmission Line Electrical Steel Power Pole For Steel Pole Tower |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |