| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| type | ICQ 16m 139kv octagonal poles Electrical steel power pole for mining industry |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| อำนาจ | 550kv 10kV ~ |
|---|---|
| ความสว่างของ dimenstion | -2% |
| ความหนา | 1 มม. ถึง 30 มม |
| การรักษาพื้นผิว | การชุบสังกะสีแบบจุ่มร้อน |
| เหมาะสำหรับ | จำหน่ายไฟฟ้า |
| ชื่อ | 132KV แรงดันสูง 15m ~ 30m จุ่มร้อน Glavanized ส่งไฟฟ้าเหล็กเสาไฟฟ้า |
|---|---|
| ชนิด | 132KV แรงดันสูง 15m ~ 30m จุ่มร้อน Glavanized ส่งไฟฟ้าเหล็กเสาไฟฟ้า |
| วัสดุ | ASTM 572 Grade 60 ที่มีความแข็งแรงไม่ต่ำกว่า 460mpa |
| รูปร่าง | ซึ่งมีแปดมุม |
| ความสูง | 15 ~ 30m |
| วัสดุ | Steel, GR65, ด้วย miminum ให้ความแข็งแรง 460mpa |
|---|---|
| ใบสมัคร | การส่งและการกระจายพลังงานไฟฟ้า |
| การรักษาพื้นผิว | จุ่มร้อนชุบสังกะสีจุ่มร้อนชุบสังกะสีดังต่อไปนี้ ASTM123 |
| สี | ความต้องการของลูกค้า |
| ความสูง | ตามความต้องการของลูกค้า |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit For | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Standard | ISO 9001 |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| ชื่อ | 132KV 15m เสาไฟฟ้าเหล็กส่งกำลังจุ่มร้อน glavanized สำหรับ Aferica |
|---|---|
| ชนิด | เสาไฟฟ้ากำลังไฟฟ้า 132KV 15 ม |
| วัสดุ | ASTM 572 เกรด 50 ที่มีความแข็งแรง yieled ไม่น้อยกว่า 345mpa |
| มีรูป | ซึ่งมีแปดมุม |
| ความสูง | 8-45m |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |