| วัสดุ | S355JR |
|---|---|
| ใบสมัคร | จำหน่ายไฟฟ้า |
| ความหนา | 2.5-10mm |
| รูปร่าง | รูปหลายเหลี่ยม |
| การชุบสังกะสี | ASTM A123 ค่า Coationg เฉลี่ยไม่น้อยกว่า 85um |
| พิมพ์ | เสาท่อเหล็ก |
|---|---|
| การรักษาพื้นผิว | จุ่มร้อนชุบสังกะสี |
| โหลดการออกแบบเป็นกก. | 300~1000กก. |
| ความเร็วลม | 160 กม./ชม |
| เหมาะสำหรับ | จำหน่ายไฟฟ้า |
| ชื่อสินค้า | เสาเหล็กไฟส่องสว่างไฟฟ้า 11 ม. 12 ม. การตรวจสอบที่ปรับแต่งได้แปดเหลี่ยมชุบสังกะสีถนนเหล็กคาร์บอนจุ่ม |
|---|---|
| มาตรฐานการชุบกัลวาไนซ์ | ASTM A123 |
| ใบรับรอง | ISO 9001 |
| มาตรฐานการเชื่อม | AWS D1.1 |
| ความอดทน | +/- 2% |
| ชื่อสินค้า | เสาเหล็กอเนกประสงค์ |
|---|---|
| การใช้งาน | ระบบส่งกำลัง |
| การบํารุงผิว | การชุบสังกะสีแบบจุ่มร้อน |
| ทอร์แลนซ์มิติ | +- 2% |
| มาตรฐานการเชื่อม | AWS D 1.1 |
| Product Name | high mast light pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| tolerance | +/-2% |
| Lift time | 50 years |
| welding standard | AWS D1.1 |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 3mm Thickness NGCP Galvanized Steel Pole For Electricity Distribution |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 12m Gr65 material Galvanized Steel Pole round electric pole price |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | Gr65 Material 11.8m-1430dan Galvanized Steel Pole Electric Poles for 30KV oveOctogonal shaped With Bitumen |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 132kv Power Transmission Distribution Galvanized Steel Pole design tower&electrical |
|---|---|
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |